INGYENES FELVÉTELI ELŐKÉSZÍTŐ

Utolsó módosítás dátuma : 2018. szeptember 24.

Az Eszterházy Károly Egyetem Ének-zene Tanszéke INGYENES felvételi előkészítőt hirdet. A foglalkozások a tanév folyamán kerülnek megrendezésre.

Kedves Kollégák és Diákok!

Az egri Eszterházy Károly Egyetem Ének-zene Tanszéke a 2018/2019-es tanévben ismét INGYENES felvételi előkészítőt hirdet. A foglalkozások a tanév folyamán 3 alkalommal kerülnek megrendezésre. A felvételi előkészítőt ajánljuk minden olyan 11. és 12. osztályos diáknak, aki érdeklődik a következő szakok iránt:

- Ének-zene tanár (szakpárban választható: magyar, történelem, angol, német, matematika, rajz, média-mozgókép-kommunikáció, testnevelés szakokkal)
- Zenekultúra BA

A felvételi előkészítő foglalkozásokat az Egyetem Ének-zene Tanszékének oktatói tartják a Líceum épületében (Eger, Eszterházy tér 1.)

Az első alkalom: november 17. szombat 10 órától a létszám függvényében körülbelül 15 óráig.

A foglalkozásokon a résztvevők a zenei alapismeretek (szolfézs- zeneelmélet) megerősítése, gyakorlása mellett hangképzés és zongora kurzusokon vehetnek részt. Célunk a már kialakult zenei ismeretek elmélyítése. (Nem kizáró tényező, ha valaki még nem tanult zongorázni, a kezdőket is szeretettel várjuk.)

A jelentkezés határideje november 4.

Jelentkezéseket a mellékelt jelentkezési lap kitöltésével és az alábbi email címre való elküldésével várjuk:
varady.krisztina@uni-eszterhazy.hu

A felvételi előkészítő felhívása és a jelentkezési lap az Ének-zene Tanszék honlapján is megtalálható.

Szeretettel várunk minden jelentkezőt!
Dr. Várady Krisztina
főiskolai docens