Jótékonysági koncert a Fogyatékos emberek világnapján

Utolsó módosítás dátuma : 2018. szeptember 24.

Jótékonysági koncert a Fogyatékos emberek világnapja alkalmából az Eszterházy Károly Egyetemen

Köszönjük az első közös koncertet, ami az Eszterházy Egyetem Gyakorló Iskolája Alapfokú Művészeti Iskolája és az Ének-zene Tanszék összefogásával jött létre 2017. november 23-án este! Külön köszönet a két kórusvezetőnek: Dr. Kabdebó Sándornak és Kovács Ádámnak a kórusok színes műsoráért, valamint az est végén a míves együtt éneklésért. A Kápolnában a mi diákjaink mellett jó volt látni az üde gyermekarcokat és még jobb hallani, kihallani hangjukból, játékukból, éneklésükből azt, hogy "a zene az kell"!
Gratulálunk minden fellépőnek, ezúttal csupán a mi hallgatóinkra szorítkozva: Nagy Eszternek, Báder Elemérnek, Svéd Mátyásnak, és tanáraiknak: Csüllög Juditnak, Gábos Juditnak és Szabó Violának. Ugyanakkor Csüllög Judit, Marík Erzsébet AMI-s tanítványai is elragadóan muzsikáltak!
Jó volt hallani és együttműködni a Gyakorló Iskolai kollégákkal: Belkovics Zoltánnal, Nagy Erzsébettel és Bajzáth Lindával.
A dal és a Kápolna egy biztos helynek bizonyult ma este, így Advent előtt pár nappal.
Gábos Judit