Konferencia és koncertek Kanadában

Utolsó módosítás dátuma : 2017. szeptember 13.

Gábos Judit előadást tartott és koncertezett Kanadában (Torontó, Ottawa, Montréal)Kanada függetlenségének 150. évfordulója tiszteletére al)

Gábos Judit május 27-29 között részt vett és előadást tartott az AHEA-HSAC konferencián, ami a Toronto-i Ryerson University-n került megrendezésre. Előadásának címe: "Transylvania's Hungarian Voice, as reflected in Bartók and Kodály's piano works". A konferencia az eddigi legnagyobb szabású Congress for Humanities and Social Sciences rendezvényhez csatlakozott.
A konferencia előadást három szólóest követte, Liszt, Bartók és Kodály műsorral, a következő helyszíneken: Toronto - Enoch Turner Schoolhouse; Ottawa - Magyarország Nagykövetsége; Montréal - Mindszenty terem, Magyarok Nagyasszonya temploma.