NYÍLT NAP AZ ÉNEK-ZENE TANSZÉKEN

Utolsó módosítás dátuma : 2019. december 06.

Szeretettel várunk minden középiskolás diákot december 3-án, 10.45 órától, akik egyetemünk ének-zene oktatása iránt érdeklődik. Helyszín: a 125-ös, Esterházy Pál Zeneterem

Kedves Középiskolás Diákok!

Tanszékünk oktatói a nyílt nap plénuma után (fél 12-13 óra között) - természetesen igény, érdeklődés függvényében - felmérik felkészültségeteket úgy az elméleti, mint a gyakorlati tárgyak terén (zeneelmélet, szolfézs, zongorajáték, hangképzés).

A pozitívumokban megerősítenek, ugyanakkor rávilágítanak a hiányosságokra, melyek pótlására személyre szabott akciótervet jelölnek ki abból a célból, hogy a felvételi gyakorlati vizsgán helytálljatok.

Képzéskínálatunkat megtekinthetitek honlapunkon!

Az Ének-zene Tanszék tanárai